Na sobotní turnaj dorazilo celkem 109 mláďat a 55 mladších žáků a žákyň z Plzeňského, Karlovarského, Jihočeského, Středočeského kraje a z Prahy.

Výsledky:

Mláďata U9
- 23,15 kg   
1. místo     Herlík Vojta - Judo-club Domažlice
2. místo     Radová Eliška - Judoclub Sušice
3. místo     Šímová Jana - Judoclub Sušice

- 24,6 kg   
1. místo     Pancner Marek - Judo club Kidsport
2. místo     Krištof Tobiáš - Lokomotiva Cheb
3. místo     Weber Matouš - Judo-club Domažlice

- 25,7 kg   
1. místo     Hána Jaroslav - Judo-club Domažlice
2. místo     Hrach Jakub - Judo Klatovy
3. místo     Přibyl Martin - Judoclub Plzeň

- 27 kg   
1. místo     Šimeček David - Judo DDM BLOVICE
2. místo     Pěnkavová Denisa - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
3. místo     Kopřivík Daniel - Judo club Kidsport

- 28,1 kg   
1. místo     Hodek Martin - Judo DDM BLOVICE
2. místo     Kosnar Jaroslav - Judo Klatovy
3. místo     Doležal František - Judo-club Domažlice

- 28,8 kg   
1. místo     Bednář Patrik - Judoclub Plzeň
2. místo     Konvalinka Matěj - Judo víc než sport
3. místo     Daněk Oskar - Judo club Kidsport

- 30,5 kg   
1. místo     Kebrdle David - Judo club Kidsport
2. místo     Le Duc TRI (Kája) - Lokomotiva Cheb
3. místo     Zachová Alena - Judo Klatovy

- 32,2 kg   
1. místo     Fictum Martin - Judo club Kidsport
2. místo     Pisárik Matyáš - Lokomotiva Cheb
3. místo     Štaubertová Vlasta - Judoclub Klatovy

- 33,5 kg   
1. místo     Aidarkeev Marsel - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
2. místo     Denk Jakub - Judo Klatovy
3. místo     Kupa Oliver - Judoclub Plzeň

- 46,5 kg   
1. místo     Lazur Šimon - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
2. místo     Vlček Matouš - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
3. místo     Strnad Tomáš - Judo Klatovy

Mláďata U11
- 27,2 kg   
1. místo     Weber Šimon - Judo-club Domažlice
2. místo     Schuster Ondřej - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
3. místo     Beneš Josef - BUDO-CLUB Mariánské Lázně

- 29,04 kg   
1. místo     Tomšů Jakub - Judo club Kidsport
2. místo     Kaletová Magdalena - Judo club Kidsport
3. místo     Holeček Adam - Judo víc než sport

- 30,2 kg
1. místo     Weigner Lukáš - Judoclub Sušice
2. místo     Kateřina Dobrevová - Judo club Kidsport
3. místo     Ješátko Vít - Judo-club Domažlice

- 31,7 kg
1. místo     Patočka Benedikt - Lokomotiva Cheb
2. místo     Adámek Samuel - Judoclub Sušice
3. místo     Mudrochová Veronika - Judo Dragons

- 33,25 kg
1. místo     Koudelka Václav - Judo club Kidsport
2. místo     Ketner Aleš - Sokol Tábor
3. místo     Šímová Karolína - SK JUDO Poběžovice

- 35,2 kg
1. místo     Kalous Jaroslav - Judo-club Domažlice
2. místo     Ježek Ondřej - Judo Dragons
3. místo     Beneda Jakub - Judo Klatovy

- 35,7 kg
1. místo     Nejedlý Pavel - Judo-club Domažlice
2. místo     Klier Alex - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
3. místo     Pecina Jan - Judo Dragons

- 36,3 kg
1. místo     Hodek Petr - Judo DDM BLOVICE
2. místo     Pokorný Josef - Sokol Tábor
3. místo     Sedláček Tomáš - Sokol Tábor

- 38 kg   
1. místo     Cetkovský Michal - Lokomotiva Cheb
2. místo     Wachtl Adam - Judo-club Domažlice
3. místo     Hladík Lukáš - SK Judo Sokolov z.s.

- 39,9 kg   
1. místo     Tomanová Nikola - BUDO-CLUB Mariánské Lázně
2. místo     Albert Karel - Sokol Tábor
3. místo     Müllerová Hana - Judo club Kidsport

- 41 kg   
1. místo     Javůrek Šimon - Judo DDM BLOVICE
2. místo     Babka Matyáš - Judo-club Domažlice
3. místo     Voňavková Viktorie - BUDO-CLUB Mariánské Lázně

- 44,7 kg   
1. místo     Johánek David - SK JUDO Poběžovice
2. místo     Seidl Václav - SK JUDO Poběžovice
3. místo     Horváth Petr - Lokomotiva Cheb

- 47,25 kg
1. místo     Nový Jakub - Judo-club Domažlice
2. místo     Sittauerová Karolína - Lokomotiva Cheb
3. místo     Novák Matěj - Judo víc než sport

- 51,3 kg
1. místo     Maxa Petr - Univerzitní sportovní klub Praha
2. místo     Volek Jan - Lokomotiva Cheb
3. místo     Havlová Lucie - Judoclub Plzeň

- 57,3 kg
1. místo     Nováček Jan - Judo Klatovy
2. místo     Svoboda Matyáš - Judoclub Plzeň
3. místo     Johánek Jan - Judo-club Domažlice

Mladší žáci
-30 kg

1. místo     MEINDLSMID  Jiří - Lokomotiva Cheb
2. místo     RATAJ  Petr - Lokomotiva Cheb

-34 kg

1. místo     TOMŠŮ  Ondřej - Judo Club Kidsport
2. místo     LOCHMAN  Jakub - Lokomotiva Cheb
3. místo     DRAŽKA  Jan - Judoclub Sušice
3. místo     MARKIN  Filipp - SK Judo Poběžovice

-38 kg

1. místo     PANCNER  Martin - Judo Club Kidsport
2. místo     ŠLAIS  Ondřej - Judo Ddm Blovice
3. místo     HARTINGL  Jan - JC Sokol Hořovice
3. místo     ČAPEK  Martin - Judo Club Kidsport

-42 kg

1. místo     ČERMÁK  Jakub Michael - Univerzitní Sportovní Klub Praha
2. místo     HAMADEJ  Filip - Judo-Club Domažlice
3. místo     ŠIMEČEK  Daniel - Lokomotiva Cheb
3. místo     KOREC  Ondřej - Judoclub Sušice
3. místo     DINH  Phuc Thin- Bín - Lokomotiva Cheb

-46 kg

1. místo     MULLER  Filip - Univerzitní Sportovní Klub Praha
2. místo     BLÍN  Matěj - Judo Club Kidsport
3. místo     KOLMAN  Štěpán - Judo Ddm Blovice
3. místo     BURSÍK  Viktor - Judoclub Plzeň

-50 kg

1. místo     SCHULZ  Matyáš - Lokomotiva Cheb
2. místo     HARTL  Jan - SK Judo Poběžovice
3. místo     VEJSKAL  Pavel - Judo Klatovy

+60 kg

1. místo     LUCÁK  Jiří - Judoclub Klatovy
2. místo     ŠTAUBERTOVÁ  Dana - Judoclub Sušice

Mladší žákyně
-40 kg

1. místo     DOLEJŠKOVÁ  Tereza - Judo Club Kidsport
2. místo     DRDOVÁ  Silvie - Judoclub Plzeň
3. místo     ZEDNÍKOVÁ  Eliška - Judo Dragons

-44 kg

1. místo     PANUŠKOVÁ  Klára - JK Bobři Sušice
2. místo     HLADÍKOVÁ  Irma - SK Judo Sokolov
3. místo     WEBEROVÁ  Vendula - Judo Klatovy

-52 kg

1. místo     HUPKOVÁ  Denisa - Judo Víc Než Sport
2. místo     BOHMANOVÁ  Erika - Judo-Club Domažlice
3. místo     JEŠÁTKOVÁ  Vanda - Judo-Club Domažlice